Způsoby na aranžaci velmi moderního prostoru

3d tapety
Různorodost je v současné době docela klíčová vlastnost v designu interiérů. Často se stává, že nějaký pokoj plní během let docela mnohé úkoly – např. začíná jako pokoj pro dítě, potom se stává obyvacím pokojem anebo pokojem pro hosty. Občas pak a během potenciálních „přechodných období“ nápadité způsoby na velice pozoruhodnou a snadně zaměnitelnou výzdobu pokoje.

plakáty na zeď
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
K takovým řešením patří plakáty na zeď – stojí to za to, vypadají přesně na obvyklých, hladkých stěnách bez vzorů. Kromě toho jejích používaní je velice pohodlné, když bydlící osoba má raději časté změny aranžmá – plakát pokáždé možná změnit na jiný, zaměnit na jiný typ dekorace anebo jednoduše nechát prázdné místo, a splňují skoro stejnou dekorační funkci jako ostatní populární přílohy, např. menší fototapety anebo samolepky na stěnu – detaily zde. V dnešní době moc firem věnovaných dekorativnímu zboží nabízí nádherné a zajímavé plakáty, jež každý může přizpůsobit do svého stylistického vkusu anebo zájmů – například rockové hudby buď přírody.

Plakáty na zeď to samozřejmě kvalitně vytisknutý papír, a proto není on odolný vůči vodě a prachu, ač rovněž na to jsou rozmanité způsoby – např. použítí lehkého a odolného plexiskla. Vypadají dobré rovněž v velice malých prostorech, a proto jsou to asi nejuniverzalnější dekorační přílohy. Ke kladům plakátů patří i nizké ceny, díky čemu peníze můžou být ušetřené na další potřebné vybavení – například tapetu v jiném prostoru
plakáty na zeď
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

buď nábytek.

Jestli nutné jsou už dlouholeté dekorace na stěnu, nejlepším nápadem budou velmi elegantní 3D tapety – Přejít na stránku. Od tradičních tapet a i módních fototapet se líší tím, že ten druh dekorace je inspirován op-artem – grafiky jsou tak projektováné, aby tvořit iluzi trojrozměrnosti, když někdo se na 3D tapetu podívá z vhodné vzdalenosti. 3D tapety je úžásný způsob na aranžaci velkého a moderního interiéru – například obývak, větší ložnici anebo komerční prostor. Určitě nejlépe vědět, že je to nejednou doporučované odborními aranžéry prostorů, protože většina vzorů skvělé sluší modernímu nábytku a vybavení.