Nejnovější móda v designu interiérů – úžásné dekorativní výrobky

kuchyně
Mezi různými nápady na design nikdy dřív nebylo tolik rozmanitých a pozoruhodných možností jako teď. Velká fotografie na stěně v koupelně nebo záchodě – proč ne? V designu interiérů používaná jsou rovněž taková řešení, protože díky technickým možnostem soudobé tapety a fototapety se neníčí rovněž ve vlhkých nebo vnímavých k zašpínění pokojech.

Fototapety do koupelny se líší od těch určených k ostatním prostorům nejenom motivy, ale použitím voděodolné látky, třeba obsahujících vinyl. Díky ni nikdo nemusí mít strach, že vlhkost nebo
obraz
Autor: http://demural.pl/
Źródło: http://demural.pl/

vodní pára okamžité zničí krásnou dekoraci zdi. O tom, jak trvalé jsou takové tapety, svědčí třeba to, že velice podobná látka je nejednou podstatou billboardu, jež přece se neníčí také když prší anebo sněží každodenně. Dnes velice módní vzory těchto tapet jsou svazáné s témou vody – třeba jsou to fotografie známých a hezkých jezer, oceánů, vodopadů, mořských vln, hvězdic, buď dokonce obyčejných, ale i nádherných kapek vody. Vhodně zvolené fotky umí dělat autentické zázraky, co každý může uvidět, jestli se podívá na různorodá aranžmá s fototapetámi.

Samozřejmě různorodých možností je vždycky víc, a pokud někomu se nelíbí zimní barvy, může zvolit na stěnách cokoliv jen by chtěl – kopie renomovaných uměleckých malířských děl, vyhlídky na metropolie nebo vesnice, nápadité makrofotografie, lidové vzory, čerstvé ovoce buď ostatní předměty návrhované vlastní imaginací.

Když někdo by chtěl obdržet podobné dekorační účinky jako tapety, ale se zajímá o přílohy jež mají menší plochu, může také vybrat 3D obrazy na zeď – . Je to typ doplňků, jenž mezi aranžéry a soukromé zákazníky je poslední móda. Obvykle jsou to kompletní k závěsení obrazy anebo fotky, vytištěné digitálně na kvalitním plátně. Stejně jako v případě fototapet, nic asi neomezí barvy a témata těchto obrazů. Nejlepším nápadem bude před nákupem opatrně přemýšlet, co bude nejdůležitějším vzorem tapety, a jaká barva bude nejlepší – stojí to za to, být si vědom, že oranžová barva nebo rudá je docela energetická, modrá přinásí klid, a zelená je nejlepší pro unávené oči. Je rovněž nezbytnost být si vědom, že světlé barvy vizuálně můžou docela zvětšit interiér, protože otiskují světlo – podívejte se na zde.