Vzhled a vybavení toalet na benzínkách.

toalety
V průběhu delšího cestování někdy musíme zastavit, aby použit toaletu. Občas záchody na benzínkách nejsou nejlepší kvality. Nejhorší je nečistota, kterou můžete uvidět na některých benzinových pumpách. Níže chtěli bychom napsat jak měla by vypadat ideální toaleta. Především myslíme, že nejzakladnější je čistota.

Myslíme, že každá toaleta musí být čistá, jde o hygienu a naší zdraví. Pokud toaleta, kterou chcete použit je špinavá nedělejte toho! Nahláste celou situace obsluze benzinové pumpy. Pokud jde o vybavení záchodů na benzinových pumpách kromě samozřejmých předmětů jako toaletní misa a umyvadlo v každé toaletě musí být prostor na přebalovací pult. Je to tak podstatné z toho důvodu obvykle cestujeme s dětmí. Je to nekomplikované zařízení, které usnadní cestovaní.

Benzinové pumpy většinou jsou dostatečně moderní a můžete na nich najít všechno, co potřebujete. Na větších benzinových pumpách kromě toalet najdete rovněž koupelny, především sprchy. Je to hodně důležité obzvláště pro profesionálních řidičů, kteří hodně času tráví ve svých vozidlech. Auta jsou už doopravdy novodobé, ale navzdory tomu není možné používat v nich toaletu nebo záchod. Jistě pokud nejsme majitelem obytného auta. Pokud máte obvykle auto a cestujete mnoho kilometrů musíte aspoň někdy zastavit na čerpací stanici.

toalety
Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com

Myslíme, že současně toalety na benzínkách jsou doopravdy dobře zařizené. Skoro všechny sítí vědí, že záchod občas je dokonalou vizitkou benzinové pumpy. Pokud někde trefíme na ošklivou toaletu budeme se snažit unikat benzínek této sítí. Může to způsobit velké ztráty pro celou firmu. Čerpací stanice není pouze místem, kde můžeme natankovat naše vozidlo. Je to rovněž místo, kde můžeme odpočnout, něco sníst nebo vypit a též – co je velice základní během dalekých cest – je to místo, kde můžeme využit záchod a sprchu.

Vždycky kontrolujte na kvalitu záchodu. Jistě může se tak stát, že nějaký cestující, který používal záchod před námi zůstavil místo v úplným nepořádku. Nejlíp nahlásit to obsluze čerpací stanici. Většina čerpacích stanic má speciální grafiky, díky kterém pravidelně kontroluji stav toalet, především jejich čistotu. Pokud existuji potřeba kvapně uklízejí, aby všichni řidiče, kteří se zastaví benzínce byli štástní. Nejkratší jak je to jen možné: toalety na benzinových pumpách především musejí být čisté, nejlíp jestli můžete v nich najít sprchy. Základním vybavením měly by být také přebalovací pulty.