Nezbytné vybavení věřejných hotelových koupelen – proč stojí vlastnit fény na vlasy

toaleta
Pro velký počet zákazníků nejdůležitějším znakém kvality hotelu je stav a vybavení záchodu. Nejlepší záchody jsou nejen čisté, ale také docela funkční a nádherné. Proto během stavby záchodu, věřejného nebo hotelového, nejlépe být si vědom že nyní nejlepší účinky jsou dosažitelné díky pozornému přizpůsobení zařízení.

Komfortní věřejný záchod a koupelná v penziónu to nejenom prostor, hezká keramika koupelnová a perfektně fungující sanitární zařízení. Zvláště v hotelech (a určitě jiných přechodných ubytováních) zákazníci nejednou si přejou mít dost místa na zavěšení oblečení nebo možnost rychlého vysoušení rukou a vlasů. Zásobníky toaletního papíru anebo mýdla je
koupelna
Autor: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

samozřejmě nezbytnost, ale kromě nich buď elektrických osušovačů ruk stojí brát v úvahu rovněž hotelové fény na vlasy. Zákazník díky tomu nemusí brát na cestu vlastní vysouseče vlasů. Takové fény se označují tím, že nejčastějí jsou trvalé připevněné do zdi buď ostatního vybavení záchodu; kromě toho velmi se nelíší od tradičních vysousečů.

Dva podstatní typy fénů na vlasy jsou hadicové a pistolové fény – líší se přede vším parametry. Hadicové jsou odolnější a jsou lepší, když majitel se obává poškození kvůli častému použití buď akcí vandalů; zatímco hlavním kladem pistolových fénů je jejích malý rozměr. Použití a instalace hotelových fénů je velmi snadné a rychlé, a v současné době výrabí je rozmanité značky v asi všech designerských variantech – díky tomu skoro každý může najit něco dobrého pro svůj hotel, penzión anebo věřejný záchod. V soudobých záchodech a koupelnách skvělým nápadem jsou kontrastující barvy – třeba černá, stříbrná anebo zelená.

Žáden typ fénů nemůže se nacházet v bezpostřední blízkosti tekoucí vody – je to velmi důležitá chyba, která může vyvolat nehodu. Kvůli používaní elektrické energie stojí to za to, výbrat jen ty hotelové fény na vlasy, které se charakterizují vysokým stupněm ergonomie. Úkolem fénů je účelné sušení vlasů – z tohoto důvodu díky nejlepším fénům sušení vlasů by nemělo trvat dlouho. Kromě efektivnosti fénů docela důležitý činitel, který nejlépe brát v úvahu je odolnost. Odolnost ve velké míře působí látka, ze které jsou tvarované fénové spirály – v některých nejlevnějších modelech můžou se okamžitě zahřát. Nejlepší hotelové fény na vlasy mají možnost fungovat bez potíží přes mnoho sta hodin. V ohledu značek, rozměrů a designů fénů zákazníci mají velký výběr nabídek – určitě stojí to využít.