Dekorace designové modního bytu.

domu
Zařízení domu nevždycký je lehké. Někdy budete potřebovat spousta času a peněz, aby výsledky byly uspokojívě kvalitní. Nícmeně Váší úsilí bude doceněná přes rodinu a znamých. Dům je misto, ve kterém prožívame nejvíc svého volného času – je to nejzakladnější důvod, aby udělat všechno pro zlepšení toho prostoru.

Je pro nás samozřejmě, že každy chce bydlet v pěkném a funkčním domu. Tzv. moderní design se hodně chvatně mění, ale máme pro Vas pár tipů, co udělat, aby Váš byt vždycky vypadal skvělé. Především mějte na pamětí, že Váš dům je místem pro Vás! To Vy se máte citít příjemně. Dekorujte byt podle vlastního vkusu – myslíme, že je to nejdůležitější pravidlo.

Musíte mít na pamětí tří podstatné věcí. Myslíme o barvách, světle a o prostoru Vašeho bytu. Navrhujeme Vám používání barev, které vždycký budou populární a pří tím jsou velice elegantní. Určitě myslíme tady o klasické bíle barvě, která vypada výborně v sloučení s barvou černou. Pokud bojíte se černé barvy zkuste pomalovat Vaší stěny na šedo. Je to též populární barva. Především jsou to barvy, které budou pasovat do každého typu nábytku. Současně můžete koupit nábytek rozmanitého druhu. Jde nejenom o barvy a tvary, ale rovněž o látku, z kterého věcí jsou vyrobený.

domu
Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Jestli jde o světlo v Vaším domu je ono opravdu velice zakladní. Světlo zaručí sympatickou atmosféru. Světlo má též ohromný vliv na Vaší náladu. Mějte na pamětí, že v každém mistnosti Vašeho domu musíte nalézt misto pro lampu. Nejde tady jenom o ohromný stropní lustr, ale rovněž, a možné, že především o nevelké lampičky, díky kterém budete mohli upravit úroveň světla v celém domu. Moderní zařízení domu znamená hodně světla a to ve všech pokojech.

Poslední podstatná věc pokud jde o zařízení moderních bytů je prostor. Pamatujte, že meně znamena víc. Jde o to, abyste v Vaším domu neměli příliš věcí. Kupujte jenom nutné předměty. Doopravdy není smysl kupovat věcí jen z toho důvodu, že se nam libi nebo budou nám pasovat do celého interiéru. Jestli máte malý byt máme pro Vás trik, který vyvola pocit, že pokoj bude se jevit na větší než je opravdu. Trik je velice snadný – kupte pár zrcadel – pamatujte, aby vždycky zavěsit je na delší stěně, díky tomu prostor bude vypadat na větší.

Zapamatujte, že nejzakladnější jsou tří věcí: barvy Vašeho bytu, světlo a prostor. Modní byt musí být světlý a prostorný. Doufame, že díky naším radům v jednoduchý způsob zařídite tak důležitý prostor jak Vaš byt.