Způsoby dekorování stěn a stropů.

ściany i sufit
Myslíme si, že každy touží, aby jeho dům byl pěkný. Hodně důležité jsou zdí a stropy naších domů. Níže popišeme Vám pár návrhů na zdobení zdí a stropu. Proč vzhled stěn a stropu je tak vyznamný? Barvy zdí mají velký vliv na to jak se citíme. Díky jednoduchým nápadům Váš dům bude vypadat hezký.

Nejjednoduším nápadem na dekorování stěn jsou určitě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám nabytí zájímavých rámečků, které budou dokonalou dekoraci zdí. Takové rámečky můžete připravit samostatně. Bude to perfektní nápad na strávení času s dětmí.

Druhý velice jednoduchý nápad to koupení dekorativních hodin. Vyběr je tak velký, že jsme jistý, že každý najde motiv pro sebe. Takové řešení má pár plusu. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou také velmi praktické. Nemůžeme představit sobě byt bez hodin.

sufit
Autor: Miele
Źródło: Miele

Jíným snadným způsobem dekoraci zdí je zavěšení zrcadel. Samozřejmě většina z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velice praktické řešení. Můžeme Vám zaručit, že zrcadla budou ideální vypadat též v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Důležité jsou rovněž rámce zrcadla, které budete mít v pokoju.

Určitě nejlehčím nápadem jsou různorodné plakáty, tapety nebo samolepky na stěny. Volba je opravdu obrovská a můžeme Vám garantovat, že každy najde něco perfektního pro sebe. Nejrozlehlejší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete jistě na Internetu v speciálních obchodech. Cena zavísí na motivě tapety.

Pokud jde o dekorace stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na zdí. Nicmeně popišeme Vám pár způsobu na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou jistě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Velkou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších problemů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme také pozoruhodný návrh pro lídí, kteří jsou smělí a kteří se nebojí experimentování. Je to rovněž nápad pro lidí, kteří mají trošku víc peněz. Jde o hvězdné stropy, které nejlépé budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně peněz, ale máte garance, že budou unikátní. Ale opravdu můžeme Vám garantovat, že výsledek bude hezký. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude temnota rozsvití tisícem hvězd. Je to perfektní dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.

Opravdu nemusíte mít mnoho prachů, aby dekorovat stěny a stropy Vašeho bytu. Nejdůležitější je dobrý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.