Co návrhují designerové interiérů – úžásné a zajímavé dekorační výrobky na stěnu

obrázek
Design pokoje je umění, díky kterému dokonce průměrný a nevelký pokoj může pravdivě zaujmout a vyčnívat se z ostatních. Je to možné díky opatrnému přizpůsobení barev, dekoračních doplňků, lamp a nábytku do plochy, počtu dveří, umíštění a hlavní funkci pokoje. Současně odborní designerové nejednou doporučují zajímavé moderní obrazy nástěnné – zvláště když někdo planuje výmalbu domu anebo jednoduše si přeje něco v prostoru změnit, určitě stojí to za to, je prohlížet.

moderní kuchyně
Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Zejména 3D obrazy na stěnu lámou rekordy popularity vzhledem k svým unikátním dekoračním vlastnostem – zveřejněna zde. Jsou to obvykle velice luxusní vytisky různých fotek nebo grafik na plátně anebo dalších odolných látkách. V dnešní době dekorace z takových obrazů je složená z jednoho obrazu děleného na několik částí, tak aby tvořily jeden estetický celek, ač s viditelnými mezery. Samozřejmě ne pokáždé populární obrazy často jsou souborem mimo složených částí nějakého obrázka, ale je to jeden z populárních trendů, který umožňuje přidání do pokoje zajímavý rys. Díky takovým dekoračním doplňkům je možné na stěnách mít asi všechno: abstraktní vzory, renomované umělecké fotky buď úžásné výhlídky měst, krajin a vesnic, grafiky ukázující bludiště anebo kosmos, ovoce a další plody.

výzdoba
Autor: Siavash Sam Anvari
Źródło: http://www.flickr.com
Nabídky takových obrazů jsou vysoce hodnocené zkušenými designéry interiérů kvůli velkému sortimentu dostupných vzorů. Témata je tak široká, že 3D obrazy na zeď můžou viset prakticky všude – v kancelářích, obývaku, dětském pokoji, v předsíni nebo kuchyni. V dnešní době stojí to za to, vědět, že obrazy do kuchyně jsou tř. fotografie s motivem barevních ovoce, kvetoucích stromů, pampelišek anebo břečťanu. Stojí to za to, vědět že v kuchyni lehká míra extravagance není jakýkoliv problém, když všechno jiné dobře shoduje esteticky. Když do kuchyni jsou zvolené obrazy 3D, jsou to nejednou vypouklé nestandardní tvary nalepené na zeď, ke kterým patří např. noční nebe, včely anebo docela současně elegantní obrázky ve stylu retro – přejít na můj blog. Aby obdržet jakousi představu o tom, jak nápaditě může vypadat kuchyň díky rozmanitým moderním obrazům, velmi efektivní řešení je prohlížet některá hotová aranžmá – může to přesvědčovat i největší skeptiky.